KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16273391
nr 1627 3391
P O Rehn, komposition. Signerad. Olja på pannå, 21x21 cm, yttermått inklusive ram: 23x22 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 juni 2024
kl 19:45:49
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr